Hizmetlerimiz

Sanayi ve Araç Şaftları

Aracınızla ilgili her alanda size kesintisiz servis hizmeti sunuyoruz. Renault marka olan her modelde uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizin diğer marka araçlarına da servis hizmeti vermekteyiz. Oto bakım ve onarımında senelerin verdiği tecrübe ve sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz.

Bizim hizmet anlayışımızla tanıştıktan sonra özel oto servis anlayışınızın değişeceği garantisini vermekteyiz. Her yetkili servis ya da özel servis aracınızı onarabilir, size servis hizmeti sunabilir fakat Uluyol Renault Özel Servis olarak bir özel oto servisinden fazlasını sunmaktayız. Servisimizde aracınız garajınızda olduğu kadar güvende!


Motor

Her marka aracınızın motor aksamı için hayati önem taşıyan periyodik bakım hizmeti. Orjinal parça, kaliteli yağ ve diğer malzemelerle en doğru, garantili bakım hizmeti. Motor elemanlarının arıza tespiti, gerekli revizyon ve garantili onarım hizmeti.


Elektronik

Firmamızda, otomobillerde bulunan elektronik modüllerin sorunlarına kesin çözümler sunuyoruz. Arıza tespit cihazlarımız ile tesbitimiz uygulanıp onarımı yapılmaktadır.


Mekanik

Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz tarafından kontrolden geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır.


Mekanik İşlemler

Motor Kontrolleri ve Her türlü Motor Analizleri, Motor Performanlarının kontrolleri ve Aracın Bilgisayar Sistemi ile hertürlü analizleri, Rot Kontrolleri, Yağ, Yağ Filtrelerinin kontrolu ve değişimleri, Triger Kayışları ve V Kayışları kontrolleri, Alternatör arızaları, Fanların ve Soğutma Sistemleri V Kayışlarının kontrol ve test edilmeleri ve gerektiği taktirde değiştirilmeleri, Yakıt Sistemleri kontrolleri, Pompa ve Filtrelerinin kontrolleri, Araçta bulunan Tüm Sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi ve eksilmeye sebep olan kaçakların veya arızaların onarımları (örnek; direksiyon kutusu hidroliği,motor yağı, fren hidroliği, vites kutusu, soğutucu klima gazı kaçakları v.b) kontrolllerin eksizksiz yapılması, Bujilerin kontrolleri veya değiştirilmesi, Hava, Yakıt ve Polen filtresinin değiştirilmesi, Yakıt Enjeksiyon Sisteminin kontrolü ve ayarlanması işlemleri Alanında uzman ekipleri bulunan Uluyol Renault tarafından en ekonomik en hızlı ve en kaliteli servis hizmetlerinden faydalanın.